Back
Previous product
Dudak Peelingi  250,00
Ücretsiz Kargo
Sonraki Ürün
Happy Body Vücut Peelingi  550,00
Ücretsiz Kargo

Fesleğen Uçucu Yağı

 550,00
Ücretsiz Kargo

Açıklama

Açıklama

Fesleğen Uçucu Yağı – 10 ML

Mamül Bileşimi: OCIMUM BASILICUM OIL

Kullanım Şekli: Buhurdanlığınıza 3-4 damla damlatarak evinizde sağlıklı ve güzel koku sağlayabilirsiniz.Soğuk algınlığı semptomlarının giderilmesine yardımcıdır. Zihinsel yorgunluğu giderir. Afrodizyak etkilidir.

Uyarılar: Çocuklardan uzakta, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Hamilelikte, emzirme döneminde ve 5 yaş altı çocuklarda kullanımı uygun değildir.

Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Fesleğen Uçucu Yağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti & İade
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.Ürün İade KoşullarıSitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.Ürün Değişim KoşullarıSitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem,değişiklik,kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.