Uzman Estetisyen Seval Güngören’in kurucusu olduğu Women Love You markasının özünde yatan güzellik anlayışı bir  kadında ruh ,beden ve zekanın bütün olma halidir. Farklı alanları ortak paydada buluşturup kadınlara yönelik tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan Women Love You  Türkiye’de Güzellik sektörüne farklı bir ruh, farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Genç yaşlarında meslek hayatına ilk olarak medikal estetik cihazları satan kurumsal bir firmada uzman doktorlarla çalışarak adım atan Seval Güngören ,aynı kurumda 8 yıl boyunca satış pazarla bölümünde görev alarak daha sonrasında kariyerine aynı firmada eğitmen olarak devam etmiştir. Burada çok değerli bilgi ve deneyimler edindikten sonra kendi güzellik merkezini kurma kararı alan uzman estetisyen Seval Güngören 4 sene boyunca bir moda ve güzellik dergisinde köşe yazarlığı yaparken, işlerine bir yenisini de güzellik merkezindeki danışanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak 2 yeni kişisel marka çıkararak eklemiştir. Güneşe karşı cildin lekelenmesini önleyen Medishine SPF 50 Güneş Koruyucu ve Browshine 3D Kaş Sabitleyici ve besleyici kişisel bakımı ürünleri ile kozmetik sektörüne de sağlam adımlarla giriş yapmıştır. Kurmuş olduğu bu markalarla birlikte güzelliği bir bütün olarak düşündüğü için çalışmalarına son olarak da  Women Love You Kadın Giyim markasını eklemiştir.

Yoluna kadınların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir güzellik, kişisel bakım, kadın giyim ve stil platformu da kurarak devam etmek istemesiyle Women Love You’u kurarak kadınlara bütün bilgi tecrübe ve deneyimlerini aktarmak istemiştir. Bir kadının iyi, mutlu, güzel ve bakımlı hissetmesi için paylaşmaya ve çalışmaya devam ederken her gün kendini danışanları için daha da geliştirmek Seval Güngören ve Women Love You ailesi için tarifsiz bir gurur duygusudur …